0 533 474 22 40
FSM Bulvarı İnceler Sk. Turuncu Ofis A Blok 16/3 ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ
Blog thumbnail
Avatar

admin

2005 yılından bu yana internet teknolojileri ile ilgili hemen her alana el attıktan sonra son olarak SEO dünyasında kendimi buldum. SEO dünyasını seviyorum :)

2 düşünce “SEO Çalışmalarında Online Reklam Kanallarından Destek Alın

Barış Çelik
4 Haziran 2018

Güzel Bir Yazı Olmuş Fakat genellikle tanım üzerinden oluşmuş. Firmamız hakkında reklam kampanyaları düzenlemek istiyorum fakat facebook, instagram veya Google Addwords arasında kaldım. Hangisi daha etkilidir? Yetkili Google Addwords Partner’imisiniz? Tek bir arabirim üzrinden tüm bu platformlara reklam verilebilir mi veya siz böyle bir hizmet sunuyor musunuz detaylı olararak bilgil verilirse sevinirim.

  admin
  5 Haziran 2018

  Barış Bey merhaba,
  Çok geniş bir konu olduğu için genelde tanım üzerinde durduk, haklısınız. Sektörünüz için en uygun online reklam kanalının Adwords olduğunu düşünüyorum. Marka algı çalışmaları için de Instagram ve Facebook reklamları kullanılabilir. Lakin hedef kitleye ulaşmak için Adwords en ideali. Bünyemizde Google Adwords partneri arkadaşımız var. Tüm reklamları o düzenliyor.

  Facebook ve İnstagram reklamlarını tek bir panel üzerinden yürütmek mümkün fakat Adwords reklamlarını farklı bir panel üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  Reklam ve SEO çalışmaları (Bunların içine sunucu yönetimi, görsel uygulamalar, içerikle pazarlama, B2B pazarlama gibi bir çok konuda) bir bütün şekilde çalışmak daha doğru ve uygun olacaktır.

Bir cevap yazın

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE